אלכוהול למסיבות

״אין חגיגה בלי עוגה״, או שבעצם אין חגיגה בלי אלכוהול! לא משנה איזה אירוע אתם חוגגים, יום הולדת לחבר קרוב, מסיבת שחרור, מסיבת רווקים לאחיכם, מסיבת שטח או סתם ארוחת יום העצמאות – לכל אירוע מוצלח מתלווים לא מעט בקבוקי אלכוהול למיניהם (בירות, יינות, וודקה, וויסקי ועוד ועוד ועוד). אז אם יש דברים שאתם מוכנים להתפשר עליהם בארגונים, על אלכוהול למסיבה לא מתפשרים! כנסו לאתר בלנד ותוכלו להנות ממגוון ומבחר עצום.


איפה קונים?

אם החלטתם לקנות בעצמכם את השתייה, ולא להזמין בר חיצוני, דרושה חשיבה ובדיקה מקדימה. בין אם תלכו לחנות לקנות, ובין אם תבצעו הזמנה באינטרנט (לדוגמא, אתר בלנד) חשוב לבדוק כי האלהוכול אינו מזויף. תקנו את השתייה ממקום שמכבד את עצמו, עם רישיון למכירה. בונוס נוסף – קניית האלכוהול למסיבה ממקום שמאפשר להחזיר בקבוקי אלכוהול שלא נפתחו בכלל. כך תוכלו לחשב את הכמויות ולהוסיף אקסטרה בקבוקים, כי במידה ולא תסיימו הכל תוכלו להחזיר לחנות ולהזדכות עליהם.

כמה אלכוהול לקנות למסיבה?

אז קשה לענות על השאלה הזאת, וכנראה שהתשובה תהיה ״תלוי...״. תלוי בכמות האנשים, בסוג המסיבה, בסוגי האלכוהול וכו׳. אם רוב המוזמנים הם צעירים שבאים לחגוג כנראה שתצטרכו יותר אלכוהול מאשר ערב יינות עם מבוגרים, או מאשר פיקניק עם משפחות וילדים. הקו המנחה לחישוב הכמות – כ40% מכלל המוזמנים ישתו לפחות כוס אחת (בממוצע 150 מ״ל).

איזה אלכוהול לבחור למסיבה?

אז גם לשאלה הזו התשובה תהיה ״תלוי״, תלוי במה אוהבים המוזמנים שלכם ומה הרגלי השתייה שלכם. מזל שמבחר סוגי האלהוכול למסיבות בבלנד הוא רחב, וכל האפשרויות לפניכם.

  • שישיות בירה: קליל ומרענן, אין כמו בירה. מבחר של הייניקן, גולדסטאר וגולדסטאר אנפילטרד, תוכלו לרכוש את שישיות הבירות בטווח המחירים בין 35 ש״ח – 40 ש״ח. מארזים גדולים יותר עם כ4 שישיות, יעלו כ150 ש״ח.
  • וודקה: משקה קלאסי למסיבה, וודקה אבסולוט קאלסי ומהדורה מוגבלת של וויס במחיר משתלם של 75 ש״ח, וודקה בלוגה רוסית עם טעם ייחודי במחיר של 167 ש״ח ל100 מ״ל, או בלוגה גולד ליין במהדורה מוגבלת, ב-325 ש״ח.
  • וויסקי: למביני עניין. מבחר בקבוקי המותג יוקרה וויסקי Chivas (12 שנה, נייט), וויסקי גלנליווט. הוויסקי באתר בלנד יעלה בטווח המחירים 120 ש״ח- 270 ש״ח.
  • אלכוהול נוסף: תוכלו בקלות למצוא גם ערק אשקלון (59 ש״ח), אוזו (80 ש״ח), ג׳ין (Beefeater, 110 ש״ח) וטקילה (250 ש״ח).
  • משקאות קלילים יותר כמו מארזי בריזר בטעמים שונים, בקבוקי סטרונגבואו. את אכלהוהול הקליל והמרענן תוכלו לרכוש במחיר נוח של 168 ש״ח ועד 245 ש״ח.
  • שתייה מתוקה לערבוב ותוספות: בקבוקי סודה/ ג׳יגנר אייל/ טוניק מבית טמפו, פחיות פפסי מקס, פחיות אקסל במגוון טעמים . המארזים האלו, מתאימים בדיוק לקניית אלכוהול למסיבה, יעלו לכם 73 ש״ח – 115 ש״ח.

סיכום

חשוב מאוד לזכור, לא כל כך משנה איזה אירוע אתם חוגגים, אלכוהול משחק תפקיד חשוב ומרכזי בחגיגה שלכם. כדאי להשקיע מחשבה בקניית האלכוהול מסיבה – כמות, סוג, איכות ומחירים. לא לכל סוג אירוע מתאימים כל סוגי האלכוהול, וישנן חגיגות בהן תצטרכו כמות גדולה באופן יחסי של אלכוהול. הרבה גם תלוי במה המוזמנים שלכם אוהבים – בירות, וויסקי, וודקה או סוגים אחרים של שתייה. אז אם אתם כבר מתכננים מסיבה, כל מה שתצטרכו לעשות זה להיכנס לאתר בלנד, לבחור את האלכוהול מסיבה שלכם ממגוון הסוגים המובחרים והמארזים המפנקים, ותוכלו לקבל את ההזמנה במהירות עד לפתח ביתכם.