וודקה בלוגה

ברוכים הבאים לעולם של וודקה בלוגה, שבו מסורת פוגשת חדשנות ואומנות שאין שנייה לה פוגשת טעם יוצא דופן!

פילטרים:
סגור
מיין לפי:
פילטרים:
BEST SELLER

₪ 190

מחיר רגיל

₪ 179

מחיר מועדון

₪ 220

מחיר רגיל

₪ 200

מחיר מועדון

₪ 150

מחיר רגיל

₪ 139

מחיר מועדון

וודקה Beluga טראנסאטלנטיק בלו נייבי700 מ''ל

אזל מהמלאי

₪ 180

מחיר רגיל

₪ 164

מחיר מועדון

וודקה בלוגה - Beluga Vodka

גלו את המהות של וודקה בלוגה פרימיום - עם מורשת נטועה עמוק במסורות ייצור וודקה רוסית, בלוגה וודקה עומדת כעדות ליותר ממאה שנים של מומחיות ומיוצרת תוך שימוש בטכניקות סינון חדשניות כולל תהליך זיקוק משולש על מנת להשיג את פרופיל הטוהר והטעם המדהים שלה. כל בקבוק בלוגה הוא התגלמות של המחויבות הבלתי מעורערת של המותג לשלמות, המבטיח טעם בלתי נשכח שנמשך בחיך. יתר על כן, המחויבות של בלוגה לשלמות חורגת מעבר לטעם, ומתרחבת לעיצוב האמנותי של כל בקבוק בלוגה, מה שהופך אותו לפריט אספנים המציג את מסירותו של המותג למצוינות. טבלו את עצמכם בהיסטוריה העשירה ובאמנות יוצאת הדופן ההופכים את וודקה בלוגה לאהובה בכל רחבי העולם!

בלוגה ליטר

למי שמעריך את הדברים העדינים יותר בחיים, וודקה בלוגה זמינה בבקבוקים נוחים בגודל ליטר. חוו את היוקרה והאלגנטיות של בלוגה עם הנוחות הנוספת של בקבוק גדול יותר. מושלמת עבור התכנסויות, חגיגות, או סתם על מנת להתענג על הטעמים המעודנים של בלוגה. שדרגו את ההתכנסויות שלכם עם תוספת היוקרה של בלוגה ליטר, סמל לשפע וחגיגה.

מארז בלוגה

קחו את ההערכה שלכם לוודקה בלוגה לגבהים חדשים, בין אם אתם אספנים ותיקים או מתכננים אירוע מיוחד, מארזי הבלוגה שלנו מציעים הזדמנות ליהנות מיצירת המופת הזו בקנה מידה גדול יותר. המארזים עצמם מעוצבים תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, המשקפים את המסירות והתשוקה שנכנסים לכל היבט של חווית השתייה. שדרגו את האירועים שלכם עם מארזי בלוגה, המותג שבו כל בקבוק הוא יצירת אמנות.

בלוגה טרנסאטלנטיק

צאו למסע של טעמים עם בלוגה טרנסאטלנטיק, גרסה המשלבת בצורה חלקה מסורת רוסית עם השפעות בינלאומיות. בלוגה אטלנטיק מבטיחה מסע בין יבשות, ומציעה טעם שהוא גם מוכר וגם אקזוטי.

חוו לא רק את מיזוג הטעמים  המענג אלא גם את ההרמוניה של מסורות קולינריות מגוונות.

בלוגה בלו נייבי

לאלו המחפשים טוויסט הרפתקני בחוויית הוודקה שלהם, בלוגה כחולה בלו נייבי היא התשובה. בהשראת העולם הימי, גרסה זו לוכדת את המהות של חקר. עיצוב הבקבוקים בהשראה ימית מעצים עוד יותר את תחושת ההרפתקה, והופך אותו לפריט אספנים למי שמחפש חוויות ייחודיות ונועזות. צללו אל מעמקי הטעם והתענגו על ההתרגשות והמורכבות של בלוגה כחולה - וודקה בהשראת האוקיינוס.

בלוגה גולד

התפנקו בפסגת היוקרה עם וודקה בלוגה גולד ליין. מעוצבת עם טיפול קפדני ודיוק מירבי, וודקה בלוגה גולד ליין מגדירה מחדש את השפע. ממבחר הדגנים המשובחים ביותר ועד השימוש במים ארטזיים טהורים ביותר, כל פרט משדר יוקרה. חווית Beluga Gold Line חורגת מעבר לטעם - זו הצהרה של תחכום ועידון.

בלוגה פרימיום היא יותר מסתם וודקה - זוהי התגלמות של מורשת, אומנות והזמנה לחקור עולם של טעמים מעולים. אנו מזמינים אתכם לחקור את העולם של וודקה בלוגה דרך החנות המקוונת שלנו, שבה מצוינות פוגשת נוחות. בין אם תבחרו בבקבוק בלוגה קלאסי או תתפנקו בפאר של Beluga Gold, כל לגימה מבטיחה חוויה ייחודיתלחיי המסורת המתמשכת של vodka beluga - מסורת החוגגת שלמות ומזמינה אתכם להתענג על רגעים יוצאי דופן.