משרדים

בימים שבהם שעות הנוכחות במשרד עולות לעיתים על שעות הנוכחות בבית, שתיה איכותית ומגוונת במשרד היא עוד דרך לפנק את העובדים שלכם.

פילטרים:
סגור
מיין לפי:
פילטרים:

₪ 55

מחיר רגיל

₪ 45

מחיר מועדון

₪ 80

מחיר רגיל

₪ 70

מחיר מועדון

₪ 55

מחיר רגיל

₪ 45

מחיר מועדון

₪ 46

מחיר רגיל

₪ 40

מחיר מועדון

₪ 70

מחיר רגיל

₪ 65

מחיר מועדון

₪ 80

מחיר רגיל

₪ 70

מחיר מועדון

₪ 210

מחיר רגיל

₪ 197

מחיר מועדון

₪ 46

מחיר רגיל

₪ 40

מחיר מועדון

₪ 46

מחיר רגיל

₪ 40

מחיר מועדון

₪ 169

מחיר רגיל

₪ 151

מחיר מועדון

₪ 100

מחיר רגיל

₪ 85

מחיר מועדון

3 ב-230 ₪

₪ 99

מחיר רגיל

₪ 85

מחיר מועדון

7004193

₪ 46

מחיר רגיל

₪ 40

מחיר מועדון

₪ 100

מחיר רגיל

₪ 85

מחיר מועדון


הרבה מעבר לצמא – שתיה היא חלק מהסביבה הארגונית

ככל ששעות העבודה השבועיות עולות, כך לכם כארגון עולה וגובר גם הצורך לספק לעובדים והעובדות את הצרכים הבסיסיים שלהם. תקציב אוכל יומי גדול יותר, פינות הפוגה ופנאי בבניין וכן, גם מגוון גדול יותר של סוגי שתיה הוא חלק מהדיל של עבודה בעידן החדש. אם בעבר בר מים על השיש במטבחון היה נחשב לפינוק, היום הציפייה לפגוש במקרר של המשרד חמישה סוגי משקאות קלים לפחות, היא ציפייה די בסיסית יש לומר והרף? רק עולה ועולה. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה.

הכל עניין של כמות - אנחנו מתאימים את עצמנו אליכם

כל ארגון הוא שונה בצרכים שלו ובמספר העובדים ואנחנו ערוכים לכל בקשה שלכם עם מגוון רחב של מארזים. אצלנו ניתן למצוא מארזים המכילים שישה בקבוקי שתיה, כאלו המכילים שניים-עשר בקבוקים ואפילו מארזים גדולים הכוללים 24 או 35 בקבוקי שתיה. ניתן לבחור בין בקבוקי זכוכית, פלסטיק או פחית ולא פחות חשוב – כמות השתיה בכל אחד מהם, 250 מ"ל ועד ליטר.

חושבים איתכם על כדור הארץ

נכון שטעם ואיכות זו המטרה הראשונה שלנו, אבל אין סיבה לשכוח לחשוב גם קצת מעבר על מה שבאמת חשוב.  רכשתם מאיתנו שתיה לארגון, סיימתם אותה ועכשיו אתם מתכננים לזרוק אותה לפח? גם על זה חשבנו.

כל השתיה שאנו מספקים לארגונים מגיעה בתוך פחיות מתכת, בקבוקי פלסטיק או בקבוקי זכוכית ולא סתם. את כל אלה ניתן למחזר לאחר השימוש בפחי המחזור שלכם הפזורים במשרדים והמחלקות השונות, מה שמצמצם משמעותית את הפסולת המועברת להטמנה.

מארזי שתיה לארגונים ב-BLEND זה WIN-WIN

לדאוג לשתייה מגוונת ואיכותית במשרד שלכם זה בעצם לדאוג לשני הצדדים. טוב להם? טוב לארגון שלכם. מארזי השתיה שלנו מספקים גם טעם טוב וגם תחושת השקעה ודאגה לרווחת העובדים. מדובר מצד אחד בצורך בסיסי, ומצד שני היכולת שלכם (ושלנו) להפוך את הבסיסי למיוחד על ידי מגוון רחב של סוגים וטעמים, זה כבר עניין אחר לגמרי.

 

אז למה לבחור דווקא במארזי שתיה לארגונים של BLEND?

  • דאגנו לכם למגוון רחב של טעמים וסוגי משקאות.
  • מותגי השתיה המובילים שלנו, עד המשרד שלכם.
  • התאמה מדויקת של כמויות השתיה והמארזים.

מקפה קר ועד משקה דל סוכר

אחד האתגרים באספקת משקאות לארגונים הוא המגוון וההתאמה של המארזים לצורכי הארגון. בכל משרד יש את מי שירצה משקה ללא סוכר, את מי שממש אוהב קפה קר ומי שסודה היא בשבילו ה-דבר. מארזי המשקאות שלנו מחולקים ומגוונים כך שכל אחד יוכל למצוא כאן בדיוק את מה שהוא אוהב: משקאות אנרגיה, קפה קר, בירה  ומיצי פירות מתוקים וקרירים.

השקעה בשביל הסביבה הארגונית

הצורך להשקיע בסביבת הארגון גובר, יחד עם הצורך להראות מחויבות והשקעה כלפי העובדים השונים, שנותנים לא מעט לארגון על חשבון עצמם והזמן שלהם. אין דרך מוצלחת להראות השקעה ונכונות כלפי הסביבה הארגונית שלכם כמו רכישת מארזי שתיה. ניתן להשתמש במוצרי השתיה באופן נרחב במהלך כל חלקי היום, החל מהשגרה הקבועה ועד מאורעות מיוחדים. את השתיה אפשר לבחור באופן מותאם לאנשי הארגון, בכמויות מתאימות. התועלת המושגת מהשתייה ביחס למחיר היא המשתלמת ביותר. הסתכלו על המוצרים השונים אותם אנו מציעים למכירה ב-BLEND ובחרו את השתיה שתתאים הכי טוב לארגון שלכם.