מדיניות משלוחים והחזרות

מדיניות משלוחים

שימו לב 
הזמנות של מוצרים שאינם כשרים לפסח שיוזמנו עד תאריך 13.4.2024 יסופקו לאחר החג הפסח.

בעקבות המצב הבטחוני והנחיות פיקוד העורף, ייתכנו עיכובים בזמני האספקה.

יתכנו עיכובים בזמני האספקה לאזור הצפון עקב שיבושים במערכות GPS
איזורים שאליהם כרגע לא ניתן לספק משלוח עד הבית בעקבות הנחיות פיקוד העורף הם: שדרות, עוטף עזה ואשכול, אספקה מצומצמת לאזור יהודה ושומרון והגדה המערבית.

שליח עד הבית - עד 5 ימי עסקים, לא כולל יום ההזמנה. עלות שליח עד הבית 40 ₪, משלוח חינם בקנייה מעל 349 ₪ בניכוי הנחות, זיכויים, שוברים ומבצעים מכל סוג שהוא. ישובים מרוחקים עד 7 ימי עסקים, לא כולל יום ההזמנה.
שירות שליח עד הבית פעיל ברוב חלקי הארץ, המשלוח מתבצע מיום העסקים הבא החל מרגע אישור ההזמנה בחברת האשראי, בימי עסקים בלבד.
יום עסקים – ימים א’ – ה’ בין השעות 8:00-18:00. ערבי חג בין השעות 8:00-12:00.
אם יש צורך בשינוי כתובת המשלוח לאחר ביצוע ההזמנה, ניתן לשנות באמצעות הטלפון בתוך שעה מרגע ההזמנה, ובשעות הפעילות של שירות הלקוחות –
בימים א׳-ה׳ בין השעות 09:00-16:30. כל שינוי לאחר מכן כרוך בתשלום.
משלוחים כחלק ממנוי חביות TORP במסגרת מנוי SUB - משלוח חינם כל חודש, 5 ימי עסקים לא כולל יום ההזמנה, לישובים מרוחקים עד 7 ימי עסקים.
ברכישת כרטיס מתנה - כרטיס גיפטקארד - סכום הכרטיס אינו נכלל בסכום הסופי לקבלת הטבת משלוח חינם למוצרים הדורשים משלוח לכתובת שהוזנה בעת ההזמנה.

**חשוב לשים לב – המשלוח יימסר לרוכש או למקבל ההזמנה בכתובת בה נקב הרוכש בהזמנה בלבד, בכפוף להצגת תעודה מזהה כדין על ידי מקבל ההזמנה ולהיותו מעל גיל 18 שנים.
BLEND שומרת לעצמה את הזכות לחרוג מזמני אספקה. אישור ההזמנה כפוף לאישור חברת האשראי. לחברה יש זכות שלא לספק הזמנה לפי שיקול דעתה הבלעדי.
** לישובים מרוחקים זמני האספקה עלולים להתארך
זמני האספקה למארזי מקררים גולדסטאר/היינקן ו-XL הינם עד עשרה ימי עסקים לא כולל יום הזמנה.
** במהלך תקופת החגים ובימים מיוחדים, ייתכנו זמני אספקה ארוכים במקצת.
*BLEND שומרת לעצמה את הזכות לחרוג מזמני האספקה.

* יודגש כי מחירי המקררים המצוינים באתר ועלות משלוח המקרר ללקוח הינם כדלקמן:

  • חברת winekeeper - עלות משלוח 130 ש"ח עד בית הלקוח.
  • חברת winebeer - מקררי יינות 12,16,28 בעלות הובלה של 70 ש"ח עד בית הלקוח.
  • מקררי יינות 23 בק' חברת winebeer - בעלות הובלה של 100 ש"ח עד לבית הלקוח.

** במידה שהלקוח יהיה מעוניין להחזיר את המקרר לאחר רכישתו, בהתאם להוראות הדין או התקנון זה ישא הלקוח בעלויות המשלוח מביתו עד לבית העסק בהתאם למחירון שיעודכן מפעם לפעם על ידי Blend.

* 7 ימי עסקים לפני כניסת חג הפסח ובמהלך חול המועד לא יסופקו משלוחים. המשלוחים יסופקו לאחר החג.

מדיניות החזרות וזיכויים

  • במקרה של טעות במוצר או מוצר פגום תוכלו להחזיר את המוצר כאשר הוא סגור ובאריזתו המקורית. לאחר ביטול/החזרת ההזמנה, תקבלו זיכוי כספי מלא בתוך 30 ימי עסקים מיום החזרת המוצר, בהתאם להנחיות חברות האשראי.
  • בכל מקרה אחר, לאחר ביטול/החזרת ההזמנה, תקבלו זיכוי כספי מלא בתוך 30 ימי עסקים מיום החזרת המוצר, בניכוי עלות שילוח המוצר חזרה אלינו ודמי ביטול בשיעור של 5% משווי העסקה.
  • במקרה של טעות במוצר או מוצר פגום לא יגבו דמי ביטול ודמי משלוח.

*החזרת מוצרים כפופה לשיקול דעת החברה, ובכל מקרה חובה כי המוצר הינו חדש לחלוטין, ללא סימנים, פגמים או מדבקות, סגור ובאריזתו המקורית.

**לא תתבצע החזרת מוצרים ללא הצגת החשבונית מקורית להזמנה.

  • אופן הזיכוי - הזיכוי יבוצע באותם תנאים בהם העסקה חויבה ולאמצעי התשלום ממנו בוצעה העסקה (אם שולם בתשלומים, הזיכוי יהיה גם הוא בתשלומים, אם שולם בכרטיס מתנה הזיכוי יהיה אף הוא בכרטיס מתנה וכן הלאה).
  • על מנת להחזיר את המוצרים אנא פנו אל שירות הלקוחות שלנו, תוך 5 ימים ממועד קבלת המוצר, בשירות הוואטסאפ במספר טלפון 052-6062665 או בכתובת מייל [email protected].
  • חוויות אלכוהול - עיין בתנאים וההגבלות של החוויה הספציפית שהוזמנה לקבלת פרטים נוספים.