אלכוהול

הרבה דברים עולים לנו בראש כשאנחנו חושבים על צמד המילים ״החיים הטובים״. אין ספק שאלכוהול הוא אחד מהם. משקאות אלכוהול הם אולי המוצרים הפופולריים והאהודים ביותר בכל העולם, שנמצאים בכל בית ונרכשים בכל יום ויום בשבוע.

פילטרים:
סגור
מיין לפי:
פילטרים:

₪ 59

מחיר רגיל

₪ 51

מחיר מועדון

₪ 100

מחיר רגיל

₪ 90

מחיר מועדון

₪ 79

מחיר רגיל

₪ 69

מחיר מועדון

7005517

6004143

6007287

₪ 120

מחיר רגיל

₪ 108

מחיר מועדון

₪ 100

מחיר רגיל

₪ 89

מחיר מועדון

₪ 300

מחיר רגיל

₪ 283

מחיר מועדון

₪ 110

מחיר רגיל

₪ 90

מחיר מועדון

7007917

6007159

₪ 173

מחיר רגיל

₪ 153

מחיר מועדון

₪ 110

מחיר רגיל

₪ 99

מחיר מועדון

₪ 110

מחיר רגיל

₪ 91

מחיר מועדון

₪ 195

מחיר רגיל

₪ 182

מחיר מועדון


קצת על אלכוהול איכותי מול אלכוהול מזויף

שמעו, זה לא צחוק. אלכוהול מזויף, חוץ מזה שטעמו רע ומאכזב, עלול להכיל רעלים שונים כמו אצטון ועוד רבים, שפוגעים ישירות בכליות. ברוב המקרים מדובר במשקאות אלכוהול שיימכרו במחיר נוח וזול (זה סימון לחשד) אבל עלולים להוות סכנה אמיתית. שוק האלכוהול מנוצל לא פעם לרעה על ידי זיופים והתרשלויות, ותוך זלזול בקהל הלקוחות מייצרים משקאות זולים, לא איכותיים ושליליים גם בטעמם ובחוויה שמקנים, וגם כמובן עבור הגוף שלנו והספיגה שלהם בו.

איך נוכל להימנע מאלכוהול לא איכותי ומסכנותיו?

אלכוהול לא איכותי או מזויף, נמכר היום בכל פיצוציה ואפילו גם בברים, סופרים וכמובן ברחבי האינטרנט. כדי להימנע ממנו, חשוב להקפיד לקרוא את התוויות של המשקאות. הרבה פעמים באלכוהול מזויף נוכל לזהות חוסר בפרטים על התווית ו/או הסתרה של מידע. מעבר לכך, חשוב ומומלץ לרכוש אלכוהול בחנויות אלכוהול המיועדות לכך, באתרים מוכרים ואמינים, או ישירות מהיצרנים כדי לוודא איכות ורכישה בטוחה.

איזה סוגי משקאות אלכוהול פופולריים כיום?

משקאות האלכוהול הפופולריים ביותר, יהיו שונים בכל מדינה ומדינה וזה הקסם הגדול של משקאות האלכוהול – הגיוון בטעמים, בסוגים ובסגנון. בעוד ובאיטליה התושבים יצרכו בעיקר את הקוקטייל המקומי אפרול שפריץ וכמובן סוגים שונים של יין – הטבע הישראלי מאד מגוון, וניכר כי כל אחד ואחת מאתנו יעדיפו משקאות שונים, בכל יום, אירוע ותקופה שונה בשנה. המשקאות הפופולריים ביותר כיום הם בעיקר:

משקאות חריפים

משקאות חריפים נקראים הודות לאחוז האלכוהול הרב שבריכוזם והטעם החריף שאלה יוצרים בעקבותיו. משקאות חריפים הם בהחלט אהבה גדולה של כולם, הם עושים אווירה טובה בכל חגיגה וערב – אבל כל אחד יעדיף כנראה סוג שונה לחלוטין. וויסקי, ערק, וודקה, ג'ין, טקילה, ליקרים חריפים באינספור טעמים, ועוד הרבה ויותר משקאות חריפים נוספים ופופולריים. לעומת משקאות אחרים שנחשבים למרדימים או מעייפים, המשקאות החריפים הם בהחלט משקאות מקפיצים ותורמים לאווירה. משלל המשקאות הללו, מייצרים מגוון של קוקטיילים מתוקים וחמוצים במיליון וריאציות שונות.

יין

יין הוא סוג משקה אלכוהולי אהוב במיוחד, שמביא אתו גם קלאס ופאר ונחשב למורם מבין שלל המשקאות האלכוהוליים. יש כיום אלפי סוגי יין שמיוצרים ביקבים בכל העולם החל מימי קדם. ואלה עשויים ממגוון סוגי ענבים שונים וזנים מיוחדים שנוצרים עבורו בכל יום. סוגי היין המרכזיים כוללים יין אדום, לבן, רוזה, וגם מגוון של יינות תוססים ומתוקים במיוחד.

בירות

בירה היא אחד מסוגי משקאות האלכוהול האהובים במיוחד על כלל אוכלוסיית העולם כבר אלפי שנה. בירות נחשבות למשקאות אלכוהוליים קלים ביחס למשקאות החריפים שלרוב גם לא יכללו מספר גבוה של אלכוהול ויתאימו לכל אירוע באמצע היום, מול חוף הים, לכל רגע בו יש צורך להירגע ולשבת בנחת. רוב הבירות מיוצרות דרך תהליך תסיסה של חיטה או דגנים אחרים. מגוון הבירות המוצע כיום הוא אדיר, במיוחד כיום כאשר בירות מיובאות מכל העולם ונוצר בעצם מנעד ענק של סוגים, צבעים וטעמים שונים.