מתנות לחג

לא בטוחים איזו מתנה מושקעת לקנות לחג לחברים טובים? אתם מתארחים אצל משפחה לחג ולא יודעים מה לקנות להם? אם אתם רוצים להראות להם כמה אתם אוהבים אותם ושחשבתם עליהם עם מתנה מושקעת ומרגשת– מארזי האלהוכול של בלנד המתאימים לקניית מתנות לחג הם הפתרון המושלם והנוח עבורכם.


הזמנה בלחיצה

פתרנו לכם את החלק המאתגר בקניית מתנה לחג, אין צורך לנסוע רחוק לחנות, להסתובב בין המעברים ולבחור מהמדפים את המשקה האהוב. בלחיצה בקליק, באתר בלנד, תוכלו לבחור את המארז המושלם לחג, לבצע הזמנה בקלות לאחר פתיחת החשבון במועדון הלקוחות, ולקבל את ההזמנה עד הבית, לאחר 8 ימי עסקים בלבד. אז תירוצים לעצלנים כבר אין, כל מה שנותר הוא להיכנס לאתר ולהזמין.

מתנה לבת/בן הזוג

מארז First Date של בלנד מתאים גם לדייט שהוא לא ראשון, במחיר 215 ש״ח בלבד. כמתנה לבת/בן הזוג תוכלו לקנות את המארז הכולל יין רוזה ויין גוורצטרמינר מיקבי ברקן כמתנה המושלמת לחג, ותסמכו עלינו שהמשך הערב ימשיך להיות נפלא.

מארז ליחיד או לזוג

אם הוזמנתם לחג על ידי החבר הרווק שלכם או הזוג השכן, יש לנו את המתנה לחג המתאימה! פלטינום קברנה סובניון, יין אדום מיקבי ברקן, האיכותי והעשיר בטעמיו, במחיר של 90 ש״ח בלבד, יכול להיות פתרון בשבילכם. אפשרות נוספת הוא מארז המשלב את הטעמים הקלאסיים של וויסקי ג׳יימסון וג׳ינג׳ר אייל. בקבלת המארז, ממלאים כוס גבוהה בקרח ומוזגים את הוויסקי לרבע הכוס, מוסיפים ג׳ינג׳ר אייל במקום שנשאר, זורקים פלח לימון פנימה ונהנים ממשקה חזק ונפלא.

מתנה לכמה זוגות או משפחה מצומצמת

מארז ברביקיו הכולל 2 שישיות בירה ושישיית בריזרים המתווספת לארוחת על האש מושקעת היא המתנה המושלמת לארוחה אצל כמה חברים, בעלות 175 ש״ח. למשפחה הקרובה אפשר לקנות וויסקי איכותי של ג׳יימסון המגיע עם תוספת של 2 כוסות וויסקי איכותיות, במחיר של 189 ש״ח. אפשרות נוספת היא מארז הזהב הכולל 3 יינות מיוחדים מסדרת רזרב של יקבי ברקן במחיר של 135 ש״ח

מתנה למשפחה המורחבת או קבוצת חברים

״מארז יין שסוגר פינה״ הוא השם המדוייק למארז לחג המכיל 3 בקבוקי יין (2 בקבוקים מסדרת רזרב ובקבוק נוסף מרלו), מתאים לאוהבי יין לחגיגה אמיתית. אופציה נוספת למתנה לחג היא לאוהבי הוויסקי – מארז 2 בקבוקי וויסקי שיבאס (שיבאס ריגאל 12 + שיבאס ריגאל xv) במחיר של 540 ש״ח, ו499 ש״ח לחברי מועדון בלנד.

מתנות נוספות לחג

מתנה מדליקה נוספת לחג היא מארז המכיל 2 בקבוקי יין (שרדונה וקברנה של יקב סגל) בתוספת מגניבה של אתגר חדר בריחה בתוך משחק קופסא, במחיר כולל של 195 ש״ח. אפשר לקנות גם וויסקי סקוטי גלנליווט 12 שנה עם 2 כוסות וויסקי קלאסיות. קיים גם מארז כיפי במיוחד לרגישים לגלוטן במחיר 155 ש״ח, בו תוכלו למצוא 4 בקבוקי סיידר תפוחים ובקבוק בריזר לימון.

לסיכום

אם עוד לא החלטתם מה לקנות כמתנות לחג לחברים האהובים, לבן/בת הזוג או למשפחה הקרובה, בקרו באתר בלנד ותוכלו להזמין בלחיצה את המארז המושלם. יין, וויסקי, בירות או שתייה נוספות לרגישים לגלוטן – המגוון גדול והאיכות מצוינת. טווח המחירים נע בין 90 ש״ח ליין קברנה סוביניון של יקב ברקן ועד 560 ש״ח לשלישיית בקבוקי וויסקי גלנליווט. אז כל מה שתצטרכו לעשות הוא להיכנס לאתר, לבחור את המארז המושקע והמתאים עבורכם, ולהזמין בקליק את המתנה שתגיע עד בית הלקוח.