מתנות לגבר

יום הולדת לבן הזוג? חגיגות לאחיך או לחבר ילדות? קידום בעבודה לקולגה? לא חסרות סיבות ואירועים בשביל לחפש מתנות לגבר, ועוד איזה גבר. מגוון אפשרויות המתאימות לכל סוגי הגברים, האוהבים את עולם המשקאות והאלכוהול האיכותי. אם תרצו לפנק מישהו קרוב וחשוב לכם במתנה שווה, מפתיעה ובמחירים נוחים, המשיכו לקרוא את הכתבה להמלצות ורעיונות.


מתנה לגבר בקליק

כל אחד שעסוק בעבודה, יום-יום שוחק ובקושי עם זמן פנוי יודע שחנויות המוכרות את מוצריהם אונליין הן עושות את הדבר הנכון! בכמה לחיצות, תוכלו להזמין באתר בלנד מתנות לגבר, במחיר נוח ומשלוח עד הבית (בחינם מעל סכום מסוים). אז כל מה שתצטרכו לעשות, לפתוח חשבון במועדון הלקוחות של בלנד, לבחור את המתנה המושלמת, ולבצע הזמנה שתגיע עד 8 ימי עסקים אליכם הביתה.

בחור של בירה

״בירה היא הגורם, והפתרון, לכל בעיות החיים״. אז נראה את הבחור האהוב שלכם תמיד עם בקבוק בירה ביד, גם בים וגם ביציאת ערב – נשמע שהוא בחור של בירה. אל דאגה, גם בשבילו יש מגוון מתנות שוות לגבר באתר שלנו. תוכלו לרכוש לו מארזים מגוונים בטווח מחירים 80 ש״ח ועד 120 ש״ח – מארז גולדסטאר, שישיית הייניקן בתוספת מגניבה של קולבג עם רצועות, מארז רד סטרייפ, בירות מתוצרת כחול-לבן ומארזי נוספים על פי בחירתם האישית. מארז ׳הבריחה לבירה׳ כולל 6 בירות מכל העולם לצד משחק קופסא של חדר בריחה. ולא רק זה! אם הגבר אוהב גם סיורים וחוויות, תוכלו לפנק אותו בסיור מטורף במבשלת גולדסטאר, במחיר היסטרי של 70 ש״ח בלבד.

בחור של יין

״יין הוא שירה בבקבוק״. אם הבחור בלוק אלגנטי תמיד, ועם כוס מלאה של יין – סימן שזו המתנה המתאימה עבורו. באתר תוכלו למצוא מארזי יין מכל הסוגים, מארזים של 2-3 בקבוקים, חלקם מגיעים עם זוג כוסות מעולות, וחלקם מגיעים עם שלל סוגי אלכוהול שונים. האפשרויות רבות, ומתנות לגבר מסוג זה תוכלו למצוא במחיר של כ200 ש״ח ועד 320 ש״ח.

בן אדם של וויסקי

״אין וויסקי רע, יש רק כמה וויסקים שאינם טובים כמו אחרים.״ אז אצלנו אין וויסקי רע, ותוכלו להתאים אותו גם למתנות לגבר. בקבוק וויסקי בלנטיינס Hard Fireאיכותי או מארז של סוגי וויסקי chivas בתוספת 2 כוסות וויסקי קלאסיות בכ140 ש״ח בלבד. עוד תוכלו למצוא, מארז קיט chivas הכולל chivas 12, 4 בקבוקי וויסקי סינגל מאלט ובקבוק גריין. באמצעות ערכה זו תוכלו להכין לעצמכם משקה ייחודי ותערובת מיוחדת. הוויסקי האירי, ג׳יימסון בלאק בארל, הנמכר ביותר יגיע עם 2 כוסות וויסקי ועולה רק 189 ש״ח.

שונה ומיוחד

הפתעות נוספות מחכות באתר, המתאימות למתנה לגבר. מארז ג׳ין Beefeater blood orange מרענן בתוספת בקבוק טוניק מיוחד וכוס ממותגת. מארז משמח כמתנה לגבר יכול להיות ערק אשקלון בתוספת 3 בקבוקי אשכולית ורודה למביני העניין. תוכלו גם למצוא מארז אוזו מיני קלאסי עם כוס 30 מ״ל ממותגת בהתאם. גם בקבוק בלוגה טרנסאטלנטיק, בקבוק אבסולוט שוודי ומארזי יין לכל מי שאוהב מתנות יחודייות, בטווח המחירים 80-150 ש״ח.

לסיכום

"אני שותה אלכוהול רק בשתי הזדמנויות - כאשר אני צמא וכאשר אני לא צמא", וכשמישהו קרוב חוגג יום הולדת! כשלל סוגי הגברים, כך גם שלל אפשרויות המתנות לגבר, ואפילו יותר. באתר בלנד תוכלו למצוא מגוון משקאות, מכל העולם וגם כחול-לבן, המיוצרים מהחומרים האיכותיים ביותר במחירים מעולים. משישיות בירה מעולות, למארזי בירה בהתאמה אישית, יין, וויסקי, ערק ועוד ועוד ועוד. אז אם אתם מחפשים מתנות לגבר, נראה שכבר מצאתם.