מארזים לעובדים

השנה כולם כבר יודעים שהעלאה במשכורת היא לא הדבר היחיד שישמח את העובדים שלכם. קודם כל חשוב לזכור שהעובדים הם הנכס הכי חשוב שיש לארגון ואת הקשר הזה צריך לתחזק כל הזמן.


טעם, צבע וחוויה – כל מה שתמצאו במארזים לעובדים

נתחיל בקטע החשוב: אלכוהול מפנק בלי לצאת מהבית או אפילו לבזבז זמן בשיטוטים אונליין. מארזים לעובדים מגיעים בצבעים, גדלים, סגנונות וטעמים שונים, אם כבר לפנק את העובדים שלכם – תנו להם משהו שהם באמת אוהבים.

גם אם בחרתם לשמח את העובדים במתנה אחרת, מארזים אלכוהול תמיד יקפיצו כל מתנה אחרת ויתנו לה את הטוויסט המושלם והלא שגרתי שחיפשתם.

מארזים לעובדים – ככה מפרגנים היום

לפרגן להם בדיוק במידות שלכם – מארזי עובדים מגיעים בגדלים וסוגים שונים והחלק הכי טוב הוא שבלי שום בעיה תוכלו להרכיב לעצמכם את המארז בדיוק לפי התקציב שלכם.

לפרגן להם בקטע פרקטי - אתם בטח חושבים שגיפט-קארד שאפשר לקנות בו מה שרוצים הוא המתנה האידאלית, אבל אלכוהול? הוא תמיד בא טוב ומארזי אלכוהול הם בהחלט המתנה שהעובדים שלכם צריכים.  מארזים לעובדים הם לא משהו ששוכחים בארנק עד שפג התוקף, זו מתנה שהם ירצו לממש ממש מהר😊

לפרגן לכל המשפחה – מארזי אלכוהול לעובדים הם הרבה מעבר לעוד מתנה, מדובר בחוויה צבעונית ושלמה שהעובדים שלכם יוכלו ליהנות ממנה לבד, או עם החברים והמשפחה.

איזה סוגי מארזים לעובדים אנחנו מציעים?

מארז משמח – אומרים שיין ישמח לבב אנוש, זו בדיוק הסיבה שיין הוא הבקבוק שכולנו צריכים שיהיה לנו בבית בכל רגע נתון. לחגיגות אירוע משמח, לכוסית קלילה מול סרט טוב בשישי או כחלק מארוחת חג חגיגית ומשפחתית. בניגוד למשקאות אלכוהולים אחרים, יין הוא של כולם ומארזי עובדים עם בקבוקי יין איכותיים הם לגמרי מתנה שהעובדים שלכם ישמחו לקבל.

מארז סקוטי – מארז וויסקי איכותי, לעובדים שיודעים בדיוק עם איזה משקה הם אוהבים לסגור את היום או לחגוג בשורה משמחת במיוחד. קידום בעבודה, פרויקט גדול שהסתיים בהצלחה, מארזי הוויסקי הם הפתרון המושלם בעיקר כי הוויסקי מביא איתו רזומה חגיגי ויוקרתי במיוחד. הארזים מכילים כמה סוגים של וויסקי, ככה שכולם יכולים למצוא את הסקוטי שהם רוצים באותו הרגע.

מארז מיקס – היום כדי ליהנות מהקוקטייל האהוב עליכם כבר אין צורך לצאת מהבית. מארזי קוקטיילים לעובדים מספקים את כל החוויה הצבעונית הזו בדיוק כמו שאתם אוהבים אותה – חזק יותר, חלש יותר, חמוץ או מתוק – אתם על זה.