מקררים

מקררים לאלכוהול הפכו בשנים האחרונות למוצר מבוקש במיוחד לא רק בקרב חובבי אלכוהול מושבעים, אלא גם אצל מי שרק מבקשים לסגור את הערב עם בירה וסרט טוב.


הכירו את סוגי המקררים הקיימים

מקררי בירות

מקררי בירות מגיעים במגוון של עיצובים, שמאפשרים את ההדפס של הבירה האהובה עליכם, בין אם זו הייניקן, גולדסטאר, וכדומה. מקררי בירות יכולים להכיל עשרות בקבוקי בירות ומשקאות אלכוהוליים אחרים – תוך שמירה על סדר ושליפה נוחה.  את מקרר הבירות תוכלו להציב בכל פינה בבית, בחדר השינה, בסלון, בחדר האורחים ואפילו בחצר ותוכלו להשתמש בו לאורך כל השנה או רק באירועים מיוחדים. הוא מעוצב בצורה כזו שמאפשרת לו להשתלב בכל אחד מחדרי הבית. כמובן שמקרר בירות משלכם מאפשר לכוון את הטמפרטורה איך שתרצו, ובכך ללגום בירה בדיוק לפי הקרירות המועדפת עליכם.

מקרר יין

מקרר יין הוא מקרר שנועד במיוחד לאיסוף וקירור של בקבוקי יין – וכך נראה גם העיצוב שלו והאופן בו הוא בנוי. מקרר יין כולל מנגנון בקרת איכות השומר על איכות פקק השעם ובכך מעניק איטום מושלם המונע חדירה של קרינה ואור שיפגעו באיכות הבקבוקים, וכן יהיה מוכן בדיוק לטמפרטורה המומלצת לבקבוקי יין. כל המאפיינים האלו מבטיחים חוויה איכותית, ודרך מושלמת ומקצועית לאסוף יין, ליישן אותו ולשמור עליו טרי ובמצב מעולה לאורך השנים.

מקררים לאלכוהול – בחירה משתלמת? התשובה היא כן.

רכישת מקררים לאלכוהול היא כבר מזמן לא אופציה של מקצועני אלכוהול אלא מוצר שקיים בלא מעט בתים בעולם, גם בישראל. מקררים לא רק משדרגים את חווית צריכת האלכוהול הביתית שלכם אלא שמדובר גם ברכישה משתלמת כלכלית. אחסון נכון ואיכותי של הבקבוקים שלכם ימנע מבזבוז של בקבוקים שנשברו או נסדקו, או כאלו שאוחסנו בתנאים לא מתאימים שפגעו באיכות המשקה.