ארגזי בירה

הבית זה המקום האהוב עלינו. אנחנו מבלים בו מספיק זמן כדי לדאוג שיהיה לנו בו הכי טוב ונעים שאפשר וכמה כיף לחזור מיום עבודה, לפתוח את המקרר ולהוציא בקבוק צונן של הבירה האהובה עלינו. 

פילטרים:
סגור
מיין לפי:
פילטרים:
בירה עד הבית

משלוח חינם

₪ 140

מחיר רגיל

₪ 121

מחיר מועדון

₪ 141

מחיר רגיל

₪ 132

מחיר מועדון

₪ 152

מחיר רגיל

₪ 142

מחיר מועדון

₪ 168

מחיר רגיל

₪ 158

מחיר מועדון

24 בקבוקי רד סטרייפ

נותרו 1 פריטים בודדים

₪ 168

מחיר רגיל

₪ 158

מחיר מועדון

₪ 139

מחיר רגיל

₪ 129

מחיר מועדון

4 שישיות בירה היינקן 0.0

נותרו 2 פריטים בודדים

₪ 129

מחיר רגיל

₪ 110

מחיר מועדון

₪ 132

מחיר רגיל

₪ 123

מחיר מועדון

24 בקבוקי בירה שפירא IPA

נותרו 8 פריטים בודדים

₪ 330

מחיר רגיל

₪ 323.5

מחיר מועדון

₪ 280

מחיר רגיל

₪ 266

מחיר מועדון

24 בקבוקי בירה שפירא Oatmeal Stout

נותרו 8 פריטים בודדים

₪ 310

מחיר רגיל

₪ 299.5

מחיר מועדון


איזה סוגי ארגזים בירה קיימים?

ארגזי הבירה מגיעים באריזות שונות וסוגים מגוונים כמו באריזת פלסטיק, קרטון, וכדומה. מעבר לכך הגיוון קיים כמובן גם בגדלים השונים של ארגזי הבירה, הניתנים לרכישה בחבילות וארגזים קטנים של 4 בירות, ועד עשרות בקבוקים בארגז. סוגי הארגזים מעוצבים ומיוצרים שונה על ידי כל חברת בירה, וניכר כי כיום ממש הרוב המוחץ של חברות הבירות משווקות בירות גם בארגזים גדולים. באופן כללי, ככל שנרכוש ארגז בירה יותר גדול, המחיר שלו צריך להיות המשתלם ביותר ולכן נהוג להזמין ארגז גדול בשביל אספקה לטווח הארוך וכדי לעשות את העסקה המשתלמת ביותר.

האם כל הבירות ניתנות לרכישה בארגזים משתלמים?

רוב יצרני הבירה משווקים את הבירות גם בארגזים גדולים, אופציה נוחה ומשתלמת כמובן לחסידי הבירה ולסקרני הטעם, שחוסכת לנו זמן ומאמץ ומסדרת אותנו לטווח הארוך. כך ניתן לחפש אחר סוגים רבים של בירות, ולרכוש אותם בכמויות גדולות ובהזמנה עד הבית. מגוון הבירות הניתן לרכישה בארגזים הוא ענק, וכולל למשל את גולדסטאר, פאולנר, בירה שפירא, לגוניטס, הייניקן, בירה סול, מכבי, בירה מורטי האיטלקייה ועוד סוגים רבים.

מה הייחוד והיתרונות של ארגזי בירה?

פרקטיות

ארגזי בירה הם גם נוחים לסחיבה ולרכישה באופן המרוכז הזה, אך גם מדובר באופן הפרקטי ביותר לרכוש בירה, שכן במקום כל שבוע לרכוש כמה בקבוקים, עם ארגזי הבירה תוכלו פשוט לרכוש כמות גדולה לחודש ואפילו לשנה הקרובה בהתאם לצריכה שלכם.

חיסכון כסף

ארגזי בירה יעילים מאד בחיסכון של כסף, שכן הם תמיד יהיו במחיר יותר כדאי ומשתלם לעומת רכישת הבירה ביחידים ובעלות גבוהה יותר עבור כל בקבוק. זו דרך מעולה לבצע בכל חודש רכישה מרוכזת, להוציא כמות כסף חד פעמית, ולחסוך על כל בקבוק כמה שקלים.

ניתנים להזמנה עד הבית

ארגזי בירה נקנים לרוב בכמויות גדולות, ולכן מדובר גם במוצרים כבדים, שקשה לשלב בשגרת הקניות וכבר אין לנו מקום ויכולת לסחוב אותם בכמות גדולה. לכן, היתרון שלהם הוא שלעומת בקבוקים יחידים, את ארגזי הבירה ניתן לרכוש עד הבית באופן שיגיע לדלת הבית ולא מצטרך להתמודד עם סחיבה בלתי אפשרית.

כל כמה זמן כדאי להזמין ארגזי בירה?

הזמנת ארגזי בירה היא עניין שבשגרה בכל בית, ובהתאם לכמות הצריכה והנפשות בבית, כל משפחה ודירה תעדיף להזמין ארגזי בירה בתדירות שונה. עבור בתים מסוימים ארגזי בירה גדולים יספיקו לשבוע בלבד, ואצל אחרים, ארגז בירה יהיה רכישה חד פעמית ונוחה שתספיק אפילו לשלושה חודשים. הכל בהתאם לנוחות ולצריכה שלכם. כמובן ובמידה וישנם אירועים, אירוח צפוי, או חגים שמתקרבים – התדירות עולה ויש צורך בכמות גדולה יותר של בירות וארגזים.

לאיזה אירועים נהוג להזמין ארגזי בירה?

הזמנת ארגזי בירה הביתה נוחה מאד לא רק לשימוש יומיומי ושגרתי, אלא גם לאירועים וחגיגות שונות כמו למשל עבור ימים בהם אנחנו מארחים את החברים למשחק כדורגל או יומולדת, חוגגים חג או עושים ברביקיו, ועוד רבים. באירועים גדולים יותר, נרצה להזמין לפחות ארגז בירה אחד לרווחת האורחים, ובמחיר משתלם.