החוויות

מחפשים להביע רגש, לומר תודה או רק לעצור לרגע ולהביע הערכה? לפעמים מה שאנשים מחפשים זה לא רק את המילה תודה אלא את החוויה כולה.


חוויות שזוכרים לכל החיים

בימים בהם הכל מתועד ברשתות החברתיות והחוויה שלנו לא פחות חשובה מאיך שהיא נתפסת בחוץ, המתנות הפכו לחתיכת עניין בחיים שלנו. מצד אחד להעניק מתנה זו דרך אישית לומר תודה או לחגוג אירוע מיוחד, מצד שני, לא יזיק אם המתנה שלנו תעשה את הWOW- גם למי שרואה אותה מהצד. אז בין עשרות המתנות שאנחנו מקבלים ונותנים לאורך החיים, בין עוד גיפטכארד או בגד שגם ככה תלכו להחליף, החוויות של BLEND יהיו אלו שלא תשכחו. מאחורי כל אחת מהחוויות שלנו עומדת מחשבה מעמיקה, שמטרתה ליצור לכם זיכרון משותף ונעים.  
בין שלל המוצרים שאנו מציעים למכירה באתר שלנו, תוכלו למצוא גם חוויה בלתי נשכחת של סדנת קפה מעשירה בה תלמדו על ההיסטוריה של הקפה, איך מכינים אותו, איך מקציפים ואפילו איך טועמים אותו.

למה כולם חושבים שהחוויות שלנו מושלמות?

  • כי הן ייחודיות
  • הן ללא ספק מספקות תמורה גבוהה למחיר שלהן
  • אין צורך בניסיון קודם, צריך רק רצון ליהנות
  • בכל אחת מהחוויות תקבלו יחס VIP אישי והדרכה מפורטת
  • החוויות שלנו מתאימות לכל אירוע ולכל אחד

למה הלכנו דווקא על קפה?

קפה הוא בין המשקאות האהובים ברחבי העולם וגם בישראל ונצרך על ידי מיליארדים של אנשים מכל קשת האוכלוסייה. יש שיגידו אפילו שכמו אוכל, גם הקפה יכול לחבר בין אנשים משני צידי העולם. הקפה הוא משקה המזוהה עם אירוח, עם ותרבות. לעומת משקאות אחרים, לקפה יש טעם ייחודי הנע על גבי מנעד רחב של ניחוחות וארומות. את הקפה ניתן לצרוך כפי שהוא, עם חלב או עם מים. החוויה שאנו מציעים מעניקה התנסות עמוקה במנעדים השונים של עולם הקפה. כמו כן, לעולמות אלו יש אווירה יוקרתית ומפנקת, מה שמתאים לשבירת השגרה במחיר משתלם.

הארגון עלינו – השמחה עליכם

אחד החלקים המורכבים בימים חווייתיים כאלו הוא הארגון והתכנון, וזה הייתרון בכל אחת מהחוויות שתוכלו למצוא אצלנו.
הייתרון בחוויות של BLEND  הן העובדה שאתם צריכים רק להגיע. הארגון, התכנון, התזמון וההכנות עלינו, אתם רק צריכים לעצור לרגע את השגרה העמוסה שלכם ולהגיע לנקודת המפגש שלנו.

את השאר? תשאירו לנו.

כבר חגגת יום הולדת? ב-BLEND מחכה לך המתנה המושלמת

סדנת הקפה שלנו מתאימה לחובבי וחובבות קפה בגילאי ה-20 ומעלה, כמובן שאם התאהבת בקפה בגיל 19 אנחנו לגמרי מבינים ונשמח לארח אותך אצלנו.

כל זמן הוא זמן טוב לחוויות של BLEND

מתי בעצם הכי כדאי לרכוש את אחת החוויות שלנו? תמיד. החוויות של BLEND מתאימות לכל אירוע משמח, או אפילו הזדמנות לשבור שגרה. המתנות של BLEND הן מתנה מושלמת ומקורית לימי הולדת, מתנה מקורית לגיוס לצה"ל או ליום השחרור. המתנות שלנו הן אפשרות נהדרת לומר תודה לעובדים ועובדות בארגון שלכם, לחגוג התקדמות לתפקיד חדש או הצטיינות. במילים אחרות – באנו לשמח, לכם נשאר רק לבחור.