את זה שאלכוהול משדרג כל חוויה והופך אותה למשהו כיף יותר, זה ברור. עכשיו זה הזמן להתחיל לדבר על שדרוג חוויית האלכוהול עצמה!

מהיום, בלנד לוקח את חוויית האלכוהול שלכם לשיאים חדשים שעוד לא הכרתם. אז אם אתם מחפשים חוויות אלכוהול שיתנו לכם הרבה יותר מסתם עוד ערב של שתייה, שיוציאו אתכם מהמסגרת הרגילה וישאירו אתכם עם זכרונות לכל החיים, תמשיכו לקרוא.

אתם אוהבים ברים, נכון? ברור שאתם אוהבים. מה כבר יכול להיות רע בלצאת בכל ערב לאותו המקום, בו “כולם יודעים את שמך”? להזמין את אותה הבירה מהחבית, עם אותם הצ’ייסרים של הוויסקי שזורמים בכוסיות קטנות, את אותם הקוקטיילים ובדיוק את אותו היין עם אותן החברות, אותם החברים וחוזר חלילה. עוד לילה, ועוד לילה ועוד לילה. אף פעם לא חשבתם שתהיו מהאנשים האלה, הה?

הרי אתם לא שמרנים, נכון? וגם לכם נמאס לחזור בכל ערב על אותה החוויה. אתם רוצים שינוי. לחגוג אירוע מיוחד – מסיבת רווקות/ים, יום הולדת של חבר, יום נישואין או סתם מפגש לא שגרתי – עם אותם החברים, אותן החברות, אותו האלכוהול – אבל משודרג. לשתות את אותו הוויסקי – אבל בכוס המתאימה לו בדיוק; לטעום את אותו היין, רק בתוך היקב בו מכינים אותו; ללגום מאותו הקוקטייל – רק שהפעם אתם תכינו אותו בעצמכן.

בקיצור, אתם מחפשים חוויית אלכוהול משודרגת, ובלנד מציע לכם בדיוק את זה.

 

סדנת וויסקי עד הבית

נגיד וויסקי. אחד המשקאות המרתקים והיוקרתיים בעולם.

בא לכם חוויית וויסקי משודרגת? בלנד יביא לכם את טל גנץ, מיקסולוג ומומחה לאלכוהול, שיעשה לכם בית ספר

לוויסקי – אצלכם בבית. ביחד איתו תלמדו, תקבלו הסברים וכמובן תטעמו את סוגי הוויסקי המשובחים בעולם.

משך הסדנה: שעה וחצי

כמה זה עולה?

היכנסו לעמוד – סדנת וויסקי

סדנת וויסקי עד הבית

 

 

סדנת אלכוהול וקוקטיילים עד הבית

בעניין של קוקטיילים דווקא? יש לך מסיבת רווקות ואת מתרגשת ברמות של כלה? אתם מסיימים ללמוד ובא לכם מסיבת בריכה משודרגת?
טל גנץ יקפוץ אתכם אל תוך סודות הקוקטיילים, ותוכלו להכין ביחד איתו את הקוקטיילים שאתם הכי אוהבים. לשקשק, למזוג, לקשט ולשתות.

משך הסדנה: שעה וחצי

כמה זה עולה?

היכנסו לעמוד – סדנת אלכוהול וקוקטיילים עד הבית

 

סדנת אלכוהול וקוקטיילים עד הבית

 

סדנת בירה אצלכם בבית

לחובבות וחובבי הבירה, בלנד בנה סדנה מדהימה במיוחד עבורכם – שמתאימה לכל החבר׳ה, ומועברת על ידי מומחי הבירה של Beer & Beyond.
אז שבו לכם בנחת, תתרווחו בסלון ותטעמו מגוון מטריף של בירות בשילוב סיפורים מדהימים על ההיסטוריה של אחד המשקאות האלכוהוליים העתיקים בעולם.

משך הסדנה: כשעה וחצי

 

סדנת ביקה אצלכם בבית

 

סיור טעימות יין ביקב

ואם אתם אנשי יין, שמלווים כל ארוחה בכוס לבן, אדום, ורוד או מבעבע – אז בלנד ישדרג לכם את כוס היין לחוויית סיור טעימות ביקב ברקן.
תוכלו לסייר ביקב ולהבין את תהליכי ההתססה של הענבים, מהגידול בכרמים והבציר ועד שהם עוברים למיכלי התססה ולחביות ליישון – דרך הבקבוק ועד לכוס היין שלכם. בסוף הסיור תקבלו חוויית טעימה יוצאת דופן של יינות ברקן השונים.

כמה זה עולה?

היכנסו לעמוד – סיור טעימות יין ביקב

סיור טעימות יין ביקב

 

אתם מוזמנים לשדרג את עצמכם ולהכנס אל תוך חוויות האלכוהול של בלנד – מגוון סדנאות אלכוהול שמגיעות אליכם!