סדנאות כיף לעובדים או סדנאות גיבוש לחברות הם עסק מסובך לעתים. ריכזנו עבורכם את הפעילויות והאטרקציות הכי טובות לגיבוש צוות העובדים שלכם.

אנחנו הישראלים אוהבים לעבוד קשה, ומבלים עם עמיתינו לעבודה שעות ארוכות בכל שבוע. למעשה, הישראלי הממוצע עובד 40.6 שעות בשבוע(!), כשהתוצאה היא שרבים מאיתנו נמצאים עם החבר׳ה מהעבודה זמן רב יותר מאשר עם המשפחה שלנו. כשאנחנו עובדים, אנחנו עסוקים בלהצליח, להרשים את הבוסים ואת העמיתים שלנו, לסמן מטרות ולכבוש אותן ולפעמים אנחנו שוכחים רגע לנשום, להנות ולהכיר לעומק את חברינו למשרד.

סדנאות כיף לעובדים הן פתרון מדהים שמטרתו לא רק לעשות כיף לעובדים שלנו. מחקרים רבים מוכיחים שסדנאות שכאלו מעודדות מוטיבציה, מעלות את הפרודקטיביות של הצוות, מורידות לחצים, מביאות לסיפוק בעבודה ומשפרות את ביצועי העובדים בצורה ניכרת. יש המון סוגים של סדנאות גיבוש לחברות, סדנאות גיבוש לארגונים, סדנאות גיבוש למנהלים או סדנאות גיבוש לצוות העובדים והמנהלים. הנה 20 רעיונות של פעילויות, סדנאות וימי כיף לעובדים שלכם, שיהפכו את המשרד שלכם למצליח בהרבה:

סדנאות וסיורים לעובדים חובבי האלכוהול:

1. סיור ברים לילי ברחבי תל-אביב: תנו לצוות העובדים שלכם לראות אחד את השני גם בתאורה לילית ובאווירת אלכוהול עירונית, ותוציאו אותם לסיור לילי בין מיטב הברים של העיר ללא הפסקה. בסיורי האלכוהול יעברו העובדים ביחד בין ברים, ישתו, ירקדו, ילמדו על חיי הלילה התל-אביבים ובעיקר יהנו מאוד.

עלות: 100-200 ש״ח לאדם
מספר משתתפים: 5-20
משך הפעילות: 2-3 שעות
איפה: תל-אביב יפו

2. סדנת בירה בהזמנה אישית: בירה היא המשקה העתיק ביותר שיצרה האנושות, ואין צוות עובדים שלא יעריך סדנת בירה פרטית שמגיעה עד אליכם למשרד. מומחי הבירה של Beer & Beyond יבואו עם מגוון בירות מטריף ונדיר, וילמדו את צוות העובדים כל מה שהם צריכים לדעת על בירה כדי להפוך למומחים בעצמם.

עלות: 2,000 ש״ח לכלל הקבוצה
מספר משתתפים: עד 20
משך הפעילות: שעה וחצי
איפה: מגיעים עד אליכם
איך מתקדמים: נכנסים לכאן ומשאירים פרטים >>

3. סדנת וויסקי אצלכם במשרד: אם החבר׳ה במשרד שלכם הם חובבי וויסקי, זאת ה-חוויה המושלמת עבור יום גיבוש לצוות העובדים. סדנת הוויסקי של טל גנץ, מוותיקי המיקסולוגים שמביא איתו 20 שנה של ניסיון בענף היין, האלכוהול והברים בארץ ובחו”ל, כוללת טעימות, הסברים וסיפורי וויסקי שלא תשמעו בשום מקום אחר. בוחרים אחת מבין ארבעת הסדנאות (הכרות עם עולם הוויסקי; סינגל מאלט; בלנדד וויסקי; וויסקי Prestige), וצוללים עמוק אל תוך חוויה טעימה ומעשירה בין עולמות הוויסקי השונים והמגוונים.

עלות: 1,900-3,100 ש״ח לכלל הקבוצה (תלוי בסדנה)
מספר משתתפים: עד 15
משך הפעילות: שעה וחצי
איפה: מגיעים עד אליכם
איך מתקדמים: נכנסים לכאן ומשאירים פרטים >>

4. סדנת אלכוהול וקוקטיילים: לשתות ביחד אחרי יום ארוך במשרד בפאב השכונתי זה דבר אחד, להכין את המשקאות שלכם לבד זה דבר אחר לגמרי. הזמינו לעובדים שלכם את אחד מהמיקסולוגים המדהימים של בלנד ותהנו מסדנת אלכוהול וקוקטיילים משקשקת ומגבשת במיוחד. בסדנה תלמדו לערבב 4-5 קוקטיילים משובחים ממיקסולוג על, תכינו אותם ביחד ואז כמובן תשתו אותם בהנאה.

עלות: 1,900 ש״ח לכלל הקבוצה
מספר משתתפים: עד 15
משך הפעילות: שעה וחצי

איך מתקדמים: נכנסים לכאן ומשאירים פרטים >>

סדנאות יצירתיות לגיבוש צוות העובדים:
1. סדנת נגרות ועבודה בעץ: תנו לעובדים שלכם הצצה אל תוך העולם המופלא של עבודה בעץ. העבודה עם הידיים תגרום לצוות העובדים להפתח וליצור ביחד, והם יוכלו לחזור הביתה עם היצירה אותה בנו.

עלות: 150-300 ש״ח לאדם
מספר משתתפים: 5-75
משך הפעילות: עד 3 שעות
איפה: מגיעים עד אליכם

2. סדנת סטיילינג במשרד: תמיד במשרד יש את אלו שבכל יום יפציצו באאוטפיט מהסרטים ואת אלו שהם קצת, איך לומר בעדינות…? מרושלים. לטובת כלל הקבוצה, תוכלו להזמין סדנת סטיילינג אינטרקטיבית ומגבשת לצוות העובדים. בסדנה ילמדו העובדים איך לשדרג את המראה עם נגיעות קטנות ויקבלו טיפים שיעזרו להם להרגיש בטוחים יותר בעצמם ובמקום עבודתם.

עלות: 70-200 ש״ח לאדם
מספר משתתפים: 5 משתתפים ומעלה
משך הפעילות: עד 3 שעות
איפה: מגיעים עד אליכם

3. סדנת ניפוח זכוכית: הזדמנות לתת לעובדים שלכם לצאת קצת ממסך המחשב ולהתעסק בחומר איתו הם לא חשבו שיתעסקו לעולם – זכוכית. העובדים שלכם ילמדו את כל הסודות של אומנות ניפוח הזכוכית ויזכו להחזיר איתם הביתה או למשרד את מה שיצרו.

עלות: 150-230 ש״ח לאדם
מספר משתתפים: 3-20
משך הפעילות: 1-3 שעות
איפה: ברחבי הארץ

4. סדנת צילום חווייתית לגיבוש הצוות: צוות העובדים שלכם יהנה מלימודים מקצועיים של אומנות הצילום. הם יוכלו לצלם זה את זה בסדנת דיוקנאות או לצלם ברחבי העיר או בחיק הטבע ביחד. את התמונות כמובן ישמרו ואם ירצו – יתלו ברחבי המשרד.

עלות: 100-300
מספר משתתפים: 5-50
משך הפעילות: 1-5 שעות
איפה: ברחבי הארץ, מגיעים עד אליכם

5. סדנת ריקודי בטן: סדנה מגבשת ומדהימה לעובדים שלכם, בה יוכלו ללמוד כיצד לנענע את הגוף, לשמוח ביחד, לשתות וללמוד את אומנות המחול המזרחי.

עלות: 500-1000 לאירוע
מספר משתתפים: 5 משתתפים ומעלה
משך הפעילות: 1-2 שעות
איפה: מגיעים עד אליכם

6. סדנת די ג’יי מקצועית: כולם אוהבים מוזיקה, אבל לא כולם יודעים איך לנגן אותה בצורה הכי טובה. צוות העובדים שלכם יהנה מהתנסות מוזיקלית בעמדת הדיג׳יי, כשכל העובדים רוקדים ביחד ולומדים איך לנגן כמו דיג׳יי אמיתיים.

עלות: 100-300 ש״ח לאדם
מספר משתתפים: 5-30
משך הפעילות: 1-2 שעות
איפה: מגיעים עד אליכם

7. סיור גרפיטי לצוות העובדים: קחו את העובדים שלכם לסיור גרפיטי מרתק ברחבי תל-אביב, שם יוכלו העובדים ללמוד על הפילוסופיה והטכניקות של אומנות הרחוב וליצור ביחד יצירת גרפיטי משלהם.

עלות: 100-200 ש״ח לאדם
מספר משתתפים: 5 משתתפים ומעלה
משך הפעילות: 3-4 שעות
איפה: תל-אביב יפו

 

סדנאות לעובדים הפודיז:
1. סיורי ליקוט ברחבי הארץ: הארץ שלנו מלאה בצמחי מאכל טעימים ומזינים, אז למה שהעובדים או המנהלים שלכם לא יצאו לטבע כדי ללקט אותם, ללמוד עליהם, ולבסוף – לבשל אותם ולאכול ביחד בשטח?

עלות: 60-120 ש״ח לאדם
מספר משתתפים: 5-50
משך הפעילות: עד 4 שעות
איפה: ברחבי הארץ

2. סיורי שווקים ברחבי תל-אביב: אם העובדים שלכם הם פודיז אמיתיים, אין מצב שהם לא יהנו בטירוף מסיור מרתק בין השווקים של תל-אביב, שם יוכלו להכיר את הסוחרים, לטעום מטעמים ולקנות תבלינים שיקחו הביתה או ישמרו במטבחי המשרד ויבשלו איתם ביחד.

עלות: 100-200 ש״ח לאדם
מספר משתתפים: 5 משתתפים ומעלה
משך הפעילות: עד 5 שעות
איפה: תל-אביב יפו

3. סדנאות בישול לגיבוש העובדים: ללמוד לבשל ולגבש את צוות העובדים במכה אחת. העובדים יחולקו לצוותים כשכל צוות אמון על מנה אחת ולבסוף אוכלים יחדיו את כל המנות. אתם יכולים ללכת לסדנאות בישול ברחבי הארץ, להזמין אליכם למשרד או פשוט להכין ביחד ארוחה גדולה ולאכול יחדיו.

עלות: 60-190 ש״ח לאדם
מספר משתתפים: 5-50
משך הפעילות: 4-5 שעות
איפה: ברחבי הארץ או אצלכם במשרד

4. סדנת שוקולד: אנחנו מתערבים אתכם שאין עובד אחד בחברה שלכם שלא אוהב שוקולד, אז למה לא לפנק את צוות העובדים בסדנת שוקולד, בה יוכלו להכין, ללמוד ולטעום את הקסם של עולם השוקולד?

עלות: 100-200 ש״ח לאדם
מספר משתתפים: מעל 10
משך הפעילות: 3 שעות
איפה: מגיעים עד אליכם

סדנאות גיבוש לעובדים שאוהבים אקסטרים:

1. קארטינג: העובדים שלכם מתוחים? תנו להם להשתחרר עם פעילות אדרנלינית במיוחד של קארטינג, שם יוכלו להתחרות זה בזה, ללמוד אחד על השני ולתרגל עבודת צוות תוך כדי הרבה מאוד כיף.

עלות: 90-260 ש״ח לאדם
מספר משתתפים: 10-50
משך הפעילות: 4-5 שעות
איפה: ברחבי הארץ

2. טיסה מרהיבה ועוצרת נשימה בכדור פורח: קחו את צוות העובדים שלכם לחוויה חד פעמית של טיסה בכדור פורח בשמי הארץ. הטבע, האוויר, הגובה והנוף המרהיב ייצרו לצוות העובדים זכרונות מדהימים, אותם יקחו בחזרה למשרד.

עלות: 300-500 ש״ח לאדם
מספר משתתפים: 5-50
משך הפעילות: עד 4 שעות
איפה: ברחבי הארץ

3. רכיבת סוסים חוויתית לצוות העובדים: כשמחפשים רעיונות לסדנאות גיבוש לחברות, למנהלים או לעובדים, כדאי לקחת בחשבון שהעובדים נמצאים רוב הזמן במשרד ושאולי צוות העובדים יהנה הרבה יותר לצאת אל חיק הטבע. אין כמו רכיבת סוסים על חוף הים או בין הגבעות כדי לגרום לעובדים להשתחרר לכמה שעות ולהתחבר אל החי והצומח שלנו.

עלות: 150-200 ש״ח לאדם
מספר משתתפים: 25
משך הפעילות: 1-2 שעות
איפה: ברחבי הארץ

4. שייט אקסטרים לעובדי החברה: רעיון מעולה ליום כיף לחברות הוא לצאת עם העובדים שלכם אל לב הים לשייט אקסטרים מלא אדרנלין ותנו להם לרחף בין גלי הים, להפוך לצוות עובדים מגובש, חזק ומלא בחוויות.

עלות: 700 ש״ח לכלל הקבוצה
מספר משתתפים: 2-14
משך הפעילות: עד שעה
איפה: ברחבי הארץ

5. פיינטבול מטריף לגיבוש צוות העובדים: אין כמו פיינטבול כדי לגבש את צוות העובדים או לפתח מנהיגות ולקיחת אחריות בקרב המנהלים שלכם. העובדים יהנו מחוויה יצרית ואקטיבית ויחזרו הביתה עייפים אך מרוצים.

עלות: 100-200 ש״ח לאדם
מספר משתתפים: 10-30
משך הפעילות: 2-5 שעות
איפה: ברחבי הארץ או עד אליכם